Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları 

Kadınlar; eşlerinde, sevgililerinde, arkadaşlarında ya da tanımadığı pek çok erkekte hoşlanmadığı davranışlara denk gelmektedir. Peki, kadınların sevmediği erkek davranışları nelerdir?

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları 
Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları 
service

Kadınların ilişki yaşadığı ya da ilişki yaşayacağı bir erkekte ya da tamamen yabancı bir erkekte görmekten hoşlanmadığı bazı davranışlar bulunmaktadır. Bu davranışlar çoğunlukla erkekler tarafından bilinçsiz bir şekilde yapılsa da kadınları kendilerinden uzaklaştırmaya yetiyor. Yazımızın devamında bahsedeceğimiz davranışlar her kadın için aynı hissi uyandırmasa da çoğu kadın tarafından sıklıkla şikâyet edilen davranışlara yer verdik. İşte kadınların sevmediği erkek davranışları… 

Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadığı Davranışlar 

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları 
Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

Anlamamak veya Anlamamazlıktan Gelmeye Çalışmak 

Anlamamak değil de daha çok anlamamazlıktan gelmeye çalışmak kadınların erkeklerde hoşlanmadığı davranışlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle zaman zaman kadınlar erkeklere dolaylı yollardan ya da üstü kapalı bir şekilde kinayeli olarak kendilerine kırıldıklarını anlatmaya çalışır. Fakat pek çok erkek bu durumu anlamaz ya da çoğunluk anlamamazlıktan gelir. 

Çılgınlar Gibi Oyun Oynamak 

Kadınların en sevmediği erkek davranışlarından en toplar arasında elbette ki oyun bağımlısı olmak geliyor. Oynadığı oyuna kendini aşırı kaptıran ve olanların farkına hiçbir şekilde varamayıp, oyunların sosyal ilişkilerinin önüne geçmesine izin vermek kadınların oradan koşarak uzaklaşmak istemesine neden oluyor. 

Her Fırsatta Kendisini Övmek  

Sürekli olarak ön planda olmaya çalışmak ve karşısındaki kadını etkilemek maksadıyla sürekli kendisini övmek ne yazık ki kadınlarda ters tepiyor. Daha mütevazi kişiler herkes tarafından daha çok sevilir. 

Aşırı İlgi ve İlgisizlik 

Hem aşırı ilgi hem de ilgisizlik kadınların erkeklerde hoşlanmadığı davranışlar arasında yer almaktadır. Aramamak, sormamak, beraber zaman geçirmek için vakit ayırmamak kadınlar tarafından hiç sevilmediği gibi derecesi ayarlanmamış ilgi de kadınların gerçekten hiç hoşuna gitmiyor. 

Maço Davranışlar 

Pek çok erkek kadınların maço erkeklerden hoşlandığı yanılgısı içinde. Fakat durum kesinlikle öyle değil. Kibar ve anlayışlı olmayan erkek davranışları kadınlar tarafından hiç sevilmiyor. 

Annelerine Karşı Aşırı Düşkün Olmaları 

Bazı erkekler kaç yaşına gelirse gelsin hala annelerinin küçük çocukları gibi davranmaya bayılıyor. Anneye karşı bu aşırı düşkünlük ise kadınlar tarafından hiç sevilmiyor. 

Kişisel Bakımına Dikkat Etmemek 

Düzenli duş almayan, dışarı çıkmadığı zamanlarda tıraş olmayan ve diş fırçalamayan erkekler kadınların kaçtığı erkek tiplerindendir. Bundan dolayı bir kadını etkilemek istiyorsanız kesinlikle kişisel bakımınıza özen göstermelisiniz. 

Unutkanlık 

Doğum günleri, evlilik yıldönümleri gibi özel günleri unutmak kadınlar için önemli bir sorundur. Erkekler bu sorunu unutkanlık olarak değerlendirmek istese de kadınlar buna dayanamaz. Unutkanlık kadınların en nefret ettiği erkek davranışıdır. 

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin