Keyifli Uçuşlar İçin Adresiniz Tezfly

Keyifli Uçuşlar İçin Adresiniz Tezfly
Keyifli Uçuşlar İçin Adresiniz Tezfly
service

Tezfly keyifli uçuşlar için adresiniz olmak adına çalışıyor. Kısa süredir dijital ortamda bulunuyor olsa da uçuşlar için sunduğu avantajlı fırsatlar ve geniş ürün yelpazesi sayesinde rakiplerinin önüne geçiyor. Online dünyadaki seyahat portalı olarak da çalışan Tezfly popüler ülkeler ve şehirler için yapılabilecek uçak yolculukları hakkında da fikir sahibi olunmasını sağlıyor.

Güvenilir Havayolları

İnsanlar iş, tatil ve özel sebepler için yapacakları uçak yolculuklarında güvenilir havayollarını arıyorlar. Tezfly bu amaçla yüzlerce güvenilir havayolunu çatısı altında topluyor. Böylelikle müşterilerinin yolculuk öncesi, yolculuk esnası ve yolculuk sonrasında yaşadıkları sorunların havayolu güvencesi ile kolayca çözülmesini sağlıyor.

Tezfly tercih edilerek bilet sahibi olunabilecek güvenilir havayolları şu isimleri alıyor;

  • Turkuaz airlines
  • İzmir hava yolları
  • Pegasus
  • Tailwind airlines
  • Anadolujet
  • Southwind airlines
  • Thy

Uçuş gerçekleştirecek kişiler bu havayolları hazırlanan sayfaları kullanarak biletlerini hızlı şekilde bulup ödeme işlemini yapıyorlar. Havayolunun hangi güzergahlarda uçuş gerçekleştirdiği bilgisini de alarak seyahatlerinin sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli planlamayı yapabiliyorlar.

Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti Bulma

İnsanların uçak biletlerini online alması adına çalışan Tezfly ekonomi sınıfı için bilet satışı gerçekleştiriyor. Uçakta ekonomi sınıfında yolculuk yapmak isteyen kişiler bilet arama esnasında bilet türünü ekonomi sınıfı olarak seçebiliyorlar.

Bu seçimin ardından ekonomi sınıfında yolculuk yapacakları durumlarda bu sınıfın hangi hakları sunduğunu öğreniyorlar. Uçuşları ile ilgili bilgileri almaları ve bilette kullanılacak kimlik bilgilerini girdikten sonra avantajlı fiyata sahip uçak biletinin ödemesini yapıyorlar.

Business Uçak Bileti Bulma

Ekonomi sınıfını uçuş için tercih etmeyen kişilerin de Tezfly ile çalışması mümkün oluyor. Çünkü sayfada business uçak biletlerinin satışı da yapılıyor. Konforlu bir yolculuk için bu biletler alınabiliyor.

Business yolculuk yapmak isteyen kişilerin ise bilet aramasında business seçimini yapmaları gerekiyor. Seçimin sonrasında bagaj hakkı, değişiklik hakkı ve ek bagaj haklarını öğrenebiliyorlar. Bu sayede yolculuk için bagaj hazırlıklarını kazandıkları haklara uygun şekilde yapabiliyorlar.

Güvenli Uçak Bileti Alışverişi

Tatil ve iş gezileri için uçak yolculuğunu seçen kişiler güvenli ödeme arayışına giriyorlar. Tezfly tüm müşterileri için güvenli alışveriş hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda da uçak biletlerinin güvenli ve şifreli şekilde ödemelerinin yapılmasını sağlıyor.

Bilet alışverişlerinde ödeme için birden fazla yöntem de Tezfly üzerinde bulunuyor. Böylelikle kişilerin ödeme yöntemi konusunda sıkıntı yaşamaları engellenmiş oluyor. Yolculuklar için hem banka kartı hem de kredi kartlarını ödeme yapmak için kullanılabiliyor.

Uçak Biletinde Neden Tezfly?

Yurt dışı ülkeleri ve yurt içi şehirleri için yapılacak uçak yolculuklarda uçak bileti satışı yapan çok sayıda site bulunuyor. Ancak Tezfly bu alanda çalışan Tripuck başta olmak üzere pek çok siteye fark atıyor. Fark atması ise biletler için dünya genelinde tercih edilen 700’den fazla havayolunu bünyesinde bulundurması ile mümkün oluyor. Bunun dışında fiyat avantajları, güvenli ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile rakiplerinin önüne geçiyor.

 

Keyifli Uçuşlar İçin Adresiniz Tezfly

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin