Veocel markası, “değer” tanımını genişletmek için yeni girişimini başlattı

service

VEOCEL™, Y kuşağını ve Z kuşağını “değer”in gerçek anlamını keşfetmeye motive eden ilk küresel marka elçisi

VEOCEL™'in uzun süreli iş ortağı One Tree Planted ile ortaklaşa sosyal medya topluluğu, dünya çapında küresel ağaçlandırma çabalarını desteklemeye yardımcı olabilir

 

Lenzing'in VEOCEL™ markası küresel ve bölgesel olarak başlayan “VEOCEL™ geleceğe değer verir” girişimini duyurdu. Özel bir tüketici eğitimi ve katılımı programının başlangıcı olarak, Türkiye’nin dahil olduğu “geleceğe değer verir” kampanyasında Avrupa, ABD ve Asya'da bir dizi özel etkinlik gerçekleştirilecek.

 

Girişim, çevreye değer vermeleri için topluluklara ilham vermeyi ve onları sürece katmayı amaçlıyor. Tüketicilere, gezegene değer vermede ve gelecek nesiller için daha iyi bir gelecek inşa etmede daha büyük bir rol oynamaları için ilham vermek, eğitmek ve onları güçlendirmek için sosyal medya kanallarını kullanacak. 

 

Lenzing AG Küresel Nonwoven Genel Müdürü Monique Buch, “VEOCEL™'de vermiş olduğumuz değer, çocuklarımızdan ve ailelerimizden daha geniş topluluğa, çevremize ve gezegenimize kadar sınırları aşıyor. Yeni küresel kampanyamız, çiftlerden yeni evlilere ve genç ebeveynlere kadar, kişinin yaşamının her aşamasında değerin ne anlama geldiğini yaymakla ilgili. Çevre savunucuları ile yaptığımız iş birliğinin, dünyanın farklı bölgelerinden tüketicileri, çevreye değer verme ve başkalarına ilham vermek üzere hikayelerini paylaşma konusunda bize katılmaları için teşvik edeceğini umuyoruz. Her eylem daha iyi bir gelecek inşa etmek için önemlidir.” dedi.  

 

Değişimi motive etmede küresel influencer 

VEOCEL™ markasının ilk küresel marka elçisi valerialipovetsky, tanınmış bir kişi, işletme sahibi ve üç çocuk annesi. 1,9 milyon Instagram takipçisi için sürdürülebilir bir şekilde nasıl yaşayacaklarına dair ipuçları sunacak ve çocuklarına duyduğu sınırsız sevginin onu geleceğe değer verme konusunda nasıl motive ettiğini paylaşacak. 

 

Gezegene olan sevginizi gösterin

ABD ve Avrupa da dahil olmak üzere çevre odaklı influencerlar Eva Klaus, Müge Boz ve Heather Goodman, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde sharehowyoucare meydan okumasını başlattı ve takipçilerini çevreye nasıl değer verdiklerine dair gerçek yaşamdan örnekler anlatmaya teşvik etmeye başladı.

 

VEOCEL™, tüketicileri meydan okumaya katılmak ve lüks bir orman otelinde konaklama şansı kazanmak ve daha fazlasını öğrenmek için influencerların sosyal medya hesaplarını ziyaret etmeye davet ediyor. 

 

Değer verin ve doğayı koruyun

Asya'da tanınmış çevre aktivisti ve şarkıcı Chet Lam kampanyayı, doğaya ve gelecek nesiller için çevreyi korumaya ömür boyu sürecek bir bağlılığı temsil eden, özel olarak seçilmiş bir “IDo Pledge” ile başlattı. Bu sosyal medya girişimi, Asya'da, Çin, Tayvan, Japonya, Kore, Endonezya ve Tayland'da evlenmekten çocuk sahibi olmaya kadar yaşamlarında önemli kilometre taşları yaşayan ve nesillerini geleceğe değer vermek için teşvik etmek isteyen genç influencerları içerecek.

 

“VEOCEL™ geleceğe değer veriyor” girişimi, VEOCEL™'in uzun süreli iş ortağı One Tree Planted ile iş birliği içinde yürütülüyor. Dünyanın her yerinden sosyal medya kullanıcıları, influencerların gönderilerine yorum yaparak küresel ağaçlandırma çabalarına katkıda bulunabilecek ve gezegen için olumlu bir değişime ortak olacak. 

 

Monique ekledi, “Çevreye değer vermek aynı zamanda gelecek nesillere değer vermekten geçer. Bu yılın ilerleyen zamanlarında “VEOCEL™ geleceğe değer veriyor” kampanyası, çocuklara yönelik sürdürülebilir yaşam tarzı bilgisi etrafında eğitim içeriği ve okul programlarının geliştirilmesine adanacak.” Yaklaşan “geleceğe değer verir” kampanya girişimleri hakkında daha fazla ayrıntı için VEOCEL™'in sosyal medya kanallarını takip etmeye devam edin. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Veocel markası, “değer” tanımını genişletmek için yeni girişimini başlattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin