Boşanma Avukatı Hizmetleri

Boşanma Avukatı Hizmetleri
Boşanma Avukatı Hizmetleri
service

Son derece klişe olan bir tabir ile kimse boşanmak için evlenmez ama insanlar bir an gelir ve bir arada yapamayacaklarına inanarak, değişik sebeplerden ötürü boşanma kararı alabilir. Bu durum iki taraflı olarak alınabileceği gibi tek taraflı olarak da alınabilir. Her iki durumda da gerekçesi ne olursa olsun boşanma sürecinin en az hasarla geçmesi adına boşanma avukatı ile çalışılması gerekir. Çünkü işin içinde herhangi bir kişinin bilemeyeceği hukuki süreçler vardır. Boşanma avukatları da kişilerin nafaka, varsa evlatların velayeti, mal mülk paylaşımı konusunda haklarını almalarını sağlarlar.

Boşanma Avukatı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara boşanma avukatı örneğinden yola çıkarak bu alanda hizmet alınacağı zaman bilinmesi gereken hususlara değinmek gerekir ise şu bilgiler verilebilir: Kişi eğer anlaşmalı olarak boşanacak ise ona göre, çekişmeli boşanacak ise ona göre uzmanlaşmış olan bir avukat ile çalışmalıdır. Yani kısaca alanında uzmanlaşmış, kendini kanıtlamış, doğru referansları olan avukatlardan hizmet alınması gerekir.

Boşanma Avukatı Hizmet Fiyatları

Boşanma avukatı Ankara genelinde fiyat açısından diğer kentlerde olduğu gibi avukatlara göre farklılık gösterir. Ayrıca anlaşmalı olan boşanmalar daha kolay olduğu için ücretler ağırlıklı olarak daha uygundur. Çekişmeli olan davalarda ise süreç uzayacağı ve araya başka işler girip, mahkeme tek celsede bitmeyeceği için istenen rakamlar yükselir. Kimi zaman eğer mal varsa mahkemenin kazanılması durumunda avukatlık ücretleri dışında en kazanımlar da istenilebilmektedir.Formun ÜstüFormun Altı

Boşanma Avukatı Hizmetleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin