Astral Havuz Pompaları

Astral Havuz Pompaları
Astral Havuz Pompaları
service

Astral havuz pompası modelleri, özellikle ihtiyaç anında en ideal çözümleri sunduğu için pek çok havuz sahibinin bir numaralı tercihidir. Çünkü bir havuzun bakımlı ve çekici olmasının yanı sıra düşük işletme ve bakım maliyetleri ile karşılaşılması gerekir. Aksi halde havuzun aşırı masraflı ve temiz olmaması, hiçbir fayda sağlamayacaktır. Bu yüzden havuzda en temiz ve çekici bir görünüm elde edebilmek için havuzun koşullarına en uygun standartlara sahip havuz pompaları kullanılmalıdır. Bu bakımdan son yıllarda büyük ilgi gören astral havuz pompaları da pek çok avantajı sayesinde giderek popülerlik kazanmaktadır:

Astral Havuz Pompaları Ne İşe Yarar?
Astral Havuz Pompaları Ne İşe Yarar?

Astral Havuz Pompaları Ne İşe Yarar?

Astral havuz pompası işlevi, diğer havuz pompalarına göre oldukça fazladır. Çünkü astral havuz pompası, küçük büyük demeden bütün havuzlara uyumlu modeller gerçekleştirmektedir. Tamamen ithal olan ve Astral markası tarafından piyasaya sürülen bu havuz pompalarının önemli görevleri vardır. En ideal ve temiz bir havuza sahip olmak isteyenler için astral havuz pompalarının şu özelliklerine dikkat çekmek gerekir:

  • Küçük, büyük, ticari veya konut fark etmeksizin tüm havuzlara uyumludur.
  • Geniş bir kullanım alanına sahiptir.
  • Büyük yüzme havuzlarında bile suyun her zaman taze kalmasını sağlar.
  • Yüzme havuzunda güvenli ve sağlıklı bir şekilde yüzebilmek için gerekli koşulları yerine getirir.
  • Havuzun filtreleme sisteminin merkezini oluşturur.
  • Kir parçacıklarını ortadan kaldırır ve suyun sanitasyonunu tamamlar.
  • Suyun aşırı derecede berrak ve çekici görünmesini sağlar.

Temel anlamda pek çok görevi bulunan astral havuz pompaları, bu alanda en çok tercih edilen modellerden biridir. Her geçen gün daha fazla kişinin radarına takılan astral havuz pompaları, özellikleri ve kalitesi ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Bununla birlikte astral markası tarafından piyasaya sürülen bu kaliteli havuz pompaları, yüzme havuzunda suyun filtreden geçip tekrar havuza dönmesini sağladığı için daimi temizlik sağlamaktadır.

Astral Havuz Pompası Modelleri

Astral havuz pompası çeşitleri arasında her havuza uyumlu ebatta ve özellikte havuz pompası modeli mevcuttur. Astra havuz pompaları, özellikle ticari veya konut havuzlarında sık sık tercih edilmektedir. Bunun nedeni, markanın kaliteli ürünler kullanması ve aynı zamanda her havuza uyumlu modelinin bulunmasıdır. Astral havuz pompası modelleri, havuzun kapasite durumuna göre şu şekilde çeşitlilik gösterir:

  • 40 metreküp kapasiteli yüzme havuzlarında 1hp astral sena havuz pompası modeli
  • 60 metreküp kapasiteli yüzme havuzlarında astral Victoria plus 1 hp havuz pompası modeli
  • 100 metreküp kapasiteli yüzme havuzlarında astral glass plus 2 hp havuz pompası modeli

Havuzun boyutuna ve talep edilen güç seviyesine göre her çeşit astral havuz pompaları mevcuttur. Bu havuz pompaları, yüzme havuzundaki kir ve döküntülerin temizlenmesinde bir numaralı araçtır. Yüzme havuzu pompaları, yüksek enerji tüketen cihazlar olduğu için bu konuda havuzun en ideal seviyede temizliğinde enerji maliyetleri de mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Astral Havuz Pompası Fiyatları

Havuz pompası fiyatları havuzun ihtiyaçlarına göre değişen modellere bağlıdır. Bir başka deyişle yüzme havuzun büyüklüğü, astral havuz pompası modelini belirleyeceği için bu noktada fiyat farklılıkları görülebilir. Havuz pompasının gerektiği gibi çalışması için ideal güçteki modeller tercih edilmelidir. Bununla birlikte astra havuz pompaları, kendinden emişli santrifüj pompaları ile oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Sessiz çalışan bu havuz pompaları, havuzda keyifli ve kaliteli bir vakit geçirmenize olanak sağlar. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız havuz pompaları fiyatları için e-havuzmarket.com web sitemiz üzerinden detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Astral Havuz Pompaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin