Toplantının Sonunda Ne Olacak

featured
toplantinin-sonunda-ne-olacak.jpg
service

Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya, YouTube kanalında her cumartesi günü saat 09.00’ da yayınlanan yeni bölümleriyle minik dostlarını birbirinden eğlenceli serüvenlere doğru yola çıkarmaya devam ediyor. Eğitici ve öğretici içerikleri ile izleyicilerle buluşan Niloya ve arkadaşları, sabırsızlıkla beklenen yeni bölümünde çocukların çok sevdiği parkta geçen bir konuyu ele alıyor. Çizgi kahramanlar, 25 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak ‘Miniklerin Parkı’ bölümü ile minik dostlarını eğlenceli maceralarına ortak olmaya davet ediyor.

 

 

YouTube’da yaklaşık 5 milyon abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan ismini mutluluktan alan Niloya, her hafta izleyicileri yeni bir maceraya çıkarmaya devam ediyor. Çizgi kahramanlar, kurbağalarla oyunlarından ısınma taktiklerine, arama kurtarma ekibi çalışmalarından hayvan dostlarıyla eğlencelerine kadar eğitici ve öğretici birçok yeni içeriği her cumartesi günü saat 09.00’ da YouTube kanalında sevenleriyle buluşturuyor.  Niloya ve arkadaşlarının sabırsızlıkla beklenen yeni bölümü “Miniklerin Parkı” 25 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak. 

 

 

Çocuklar Parkı Yapabilecekler Mi?

 

Elif köylerindeki parktan çok memnun değildir. Başka oyuncakların da olmasını istemektedir. Diğerleri de Elif’e hak verirler. Elif bir çocuklar toplantısı düzenler. Niloya bu toplantıya Tospik, Miniş, Tatlı Tay ve çocuk hayvan dostları ile birlikte katılmak ister. Elif bu konuda çok kuralcıdır. Bu sadece çocuklar için bir toplantıdır. İsteklerini belirleyecek ve büyüklerden yardım alacaklardır. Niloya; Tospiğin, Tatlı Tay’ın ve Miniş’in de çocuk olduğunu söyler. Hatta keçi de gelir. E o da çocuktur öyle değil mi? Onlar da çocuk hayvanlardır ve onlar da bu toplantıya katılmalıdır. Niloya’ya hak verirler. Niloya’nın babası da toplantıya destek verir. Ve toplantıda hayvanların ayrı bir parka ihtiyacı olmadığı ve çevrede oynayabilecekleri kararlaştırılır. Toplantının sonunda çocuklar en azından bir parkları olduğu için mutlu olurlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Toplantının Sonunda Ne Olacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin