Sevenler İçin Mesajlar

Sevenler İçin Mesajlar
Sevenler İçin Mesajlar
service

Dijital platformların gelişmiş olması ve internet ağının yaygınlaşması, ilişkilerin de bu platformlardan yürütülmesine olanak sağladı. Bahsi geçen bu durumun pek çok insanın hayatına yeni umutlar ve mutluluklar kattığını görmekteyiz. Elbette burada belirleyici ve kritik olan, güzel mesajlarla karşı tarafın gönlünde taht kurmak.

Günümüz dünyasında ikili ilişkilerde etkileyici olabilmenin en iyi yolu, mesaj platformlarını doğru kullanabilmekten geçiyor. Buradan hareketle oluşturulmuş olan çeşitli mesajlar bulunmakta. Kısaca sevenler için mesajlar olarak adlandırabileceğimiz bu mesajlar, bireylerin kendisini daha iyi ifade edebilmesine olanak sağlıyor.

Mesajlaşmak, herkesin yapabileceğin bir işlemdir. Ancak etkili bir şekilde mesajlaşma konusunda herkes başarılı değildir. Hal böyle olunca, bireyler başka insanlara ya da hazır mesajlara ihtiyaç duymaktadır.

Buradan hareketle hazırlanmış olan pek çok güzel mesaj bulunmaktadır. Sevenler için mesajlar arasından siz de kendiniz için en güzel mesajı seçebilir ve sevdiğiniz insanı memnun edebilirsiniz. Herkese hitap eden bu mesajlar sayesinde niye yeni birliktelik oluşturuldu ve oluşturulmaya da devam ediyor. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

En Kaliteli Sevenler İçin Sözler

Vedalar gözüyle sevenler içindir. Gönülden sevenler ayrılmazlar.

Sevenler en sonunda bir yerde buluşmazlar. Onlar en başından beri birbirlerinin içindedirler. Bütün mesafeler yürekte başlar. Mevlana

Yar’la bir olmayınca, yerle bir olurmuş insan…

Ben haramı helale karıştırmam seninle içilen şarap helaldir sensiz içilen su bile haram.

Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan, bir günahı, seni beklediğim kadar.

Bir çift göz istiyorum can evimi görecek, bir sevgi istiyorum ömürlerce sürecek…

Hayat bir yaprak… Bir gün elbet solacak ama sana bu mesajı gönderen, seni hiç bir zaman unutmayacak.

Bazen söylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi soyluyorum seni seviyorum.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Acısıyla tatlısıyla seni yaşıyorum ufacık hayatımda seni seviyorum senden vazgeçemiyorum bebeğim.

Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum…

Bir gün ayrılığın azgın dalgaları seni başka beni başka sahillere attığı vakit tek dileğim unutulmamak.

Terk edilmeyen bir duygusun içimde, eskimeyen sevgisin kalbimde, sen benimsin her halinle seviyorum seni delice.

Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum bir tanem sensiz hayat olmasın.

Durmaz kalbim atar delice seni seviyor bu gönül susturamaz kimse seviyorum seni seni benden alamaz ölümden başka kimse…

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Çok tatlı bakıyorsun bana alamıyorum gözlerimi senden alamıyorum kalbimi sevginden seni seviyorum bebeğim sen benim tiryakimsin.

İçin ağlasa da kim duyar seni? Kim anlar dışarıdan olup biteni? Leyla’nın yüzünü görenler bilir: Mecnun’un kalbine batan dikeni…

Sevenler mutlu olsun istiyorum hep çünkü bende seviyorum sevenler ağlamasın istiyorum ama ben hep ağlıyorum ve seni seviyorum.

Sevenler her zaman dert çekecekse bırak derdim sen ol razıyım, sevenler çeker bu derdi senin için çekerim dünyanın kahrını bir tanem.

Biz sevdiğimizi iki öpücük niyetine değil Allah’ın bir emanet kuşu bilip bir ömür boyu aynı yastıkta bir ömür sürmek için severiz…

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma…

Senin gözlerindi beni benden alan, senin gözlerindi kalbimi çalan, senin hasretindi zamanı durduran, sen olmadan aşkım bu hayat yalan…

Ben seni tanıyıp sevmişim başka aşkı neyleyim? Ben senin için yeniden ayaklarımın üstünde durmuşum, senden başkasını sever miyim? Bir tanem.

Tiryaki olmuş bu kalp sana senden başkası susturamaz içimdeki asi aşkı ne olur anla. Sevenler görüyor halimi sende gör seviyorum seni.

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim.

Gönlümün meclisinde, herkes konuşsun istemem. Kimse müdahale etmesin aşka! Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Sana bir nasihat kendine dikkat et bir rica sakın değişme bir dilek beni unutma bir yalan seni hiç sevmiyorum bir gerçek seni çok özlüyorum…

Severken seni böyle delice durduramıyorum kalbim atıyor gerektiğinden fazla senin düşününce benimkisi aşk değil delice bir sevgi canım benim.

Gereksiz sevgileri görmek istemiyorum hayatımda, doğru zamanda doğru insanı istiyorum hayatımda o da sensin bunu unutma seviyorum seni her durumda.

İnsanların düşünceleri olmalı sonsuzluk gibi özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi ve her insanın bir tanesi olmalı tıpkı senin gibi seni seviyorum.

Artık yaşamak istiyorum, nefes almak istiyorum, haydi tut elimden çek beni hayata haydi tut kalbimi yaz kalbine bekliyorum ve inan seni çok seviyorum.

Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.

Tüm sözlerimi sevenler için yazdım tüm şarkılarımı senin için yazdım ve tüm şiirlerimi sadece senin için yazacağım senin için her şeyi yapacağım aşkım.

Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.

Sen benim içimde bir korkulu rüya, her gün sevip sardığım bir hülyasın. Yokluk ateşten gömlek, sensizlik ölüm gibi rüyam, hülyam, benim dünyamsın…

Son nefeste adın dilimde her şey sende başlar seninle biter sevilmek ümidi sevmekten beter nazar değmesin sana eller değmesin sana sensizlik ölüm bana

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Sana yazmak istediklerimin yalnızca yüzde birini yazıyorum buraya gerçekten seni seviyorum bir tanem seni sevdiğimi ne kadar yazsam da sığmaz buralara…

Sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk her şeyse sen benim her şeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim bir tanemsin…

Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden, seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim.

Bir gün bana sorsan dünyayı mı yoksa beni mi daha çok seviyorsun diye dünyayı derim çekip gidersin ama bilmezsin ki benim bütün dünyamın sen olduğunu vefasız aşkım…

Ne zor bir yaşantım oldu nede çok kolay yaşadım bu hayatta, ne bu kadar sevdim birini nede ağladım onun için bunlar şimdi sadece senin için oluyor bir tanem seviyorum seni.

Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Sen benim zor sevdamsın, sen benim gerçek olan dünyamsın, sen benim biricik aşkımsın, seninle dünyam dönecek bundan sonra seninle nefes alacağım seninle seveceğim hayatı aşkım.

Hani gece olunca susar ya sokaklar hani elektrikler gidince sessizlik başlar yaşadığın yerde işte bende seni öyle seviyorum kendi dünyamın içinde sus pus seviyorum gizliyorum sevgimi…

Yıldızları izliyorum her gece, senin gibi parlak yıldızlarda büyülüyor beni gecenin sesinde, sana şarkılar besteliyorum yıldızlara bakarak, seni seviyorum yıldız gözlüm benim…

Ağlayacaksam yanımda ol isterim, güleceksem yanımda ol isterim, her zaman yanımda olmanı istiyorum, aslında sadece benim ol sadece adım kalbinde yazsın seviyorum seni prensesim.

Sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz gerçekliğimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemediğim tek sevgimsin ve şuna inan ki sonsuz oluncaya kadarda sürecek. Seni çok ama çok

Sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hâkimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

Siz de sevdiğinize en güzel mesajları gönderip onu mutlu etmek istiyorsanız, en anlamlı güzel sözlerin yer aldığı igrus web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevenler İçin Mesajlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin