Şekerbank’tan eczacılara özel 3 ay ödemesiz dönemli finansman

service

Şekerbank ile Türk Eczacıları Birliği protokolü yenilendi

 

Şekerbank ile Türk Eczacıları Birliği arasında geçerli olan protokol yenilendi. Protokol kapsamında SGK ödemelerini Şekerbank aracılığıyla gerçekleştiren eczacılara, bankanın eczacılara özel hayata geçirdiği kredi kartı EczaKart’a tanımlanacak avantajların yanı sıra her ay 225 TL bonus kazanma fırsatı sunulacak. Yenilenen protokolle ayrıca birliğe üye eczacılar, 3 ay ödemesiz dönemli ve taksit atlatma gibi esnek ödeme imkanlarıyla 500 bin TL’ye varan finansman imkanından yaralanabilecek.

 

Şekerbank, Türk Eczacıları Birliği ile 2020 yılında imzaladığı protokolü güncelleyerek eczacıları desteklemeye devam ediyor. Banka, Türk Eczacıları Birliği ile yenilediği protokol kapsamında birliğe üye eczacılara, eczacılara özel sunduğu kredi kartı EczaKart’ın avantajlarından yararlanma fırsatı sağlıyor. Protokol, Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ile Türk Eczacıları Birliği Başkanı Arman Üney arasında imzalandı.

 

Eczacılara özel 500 bin TL kredi fırsatı

SGK tahsilatlarını Şekerbank aracılığıyla yapan eczacılara her ay 225 TL bonus kazanma fırsatı yaratan protokol kapsamında, kredi paketleriyle de Türk Eczacıları Birliği üyelerine özel avantajlı faiz oranları, 3 ay ödemesiz dönem, taksit atlatma gibi esnek ödeme imkanlarıyla 500 bin TL’ye varan finansman sağlanıyor. Ayrıca internet ve mobilden yapılacak EFT/havale işlemlerinden ücret alınmazken program dahilindeki eczacılara yıllık EczaKart aidatı, POS inaktiflik ücreti ve ilk 10 yapraklık çek karnesi ücreti muafiyeti sağlanıyor. 

 

KGF İşletme Harcamaları Destek Programı kapsamındaki eczacılar ise 200 bin TL'ye kadar Şeker Business KGF Kart ürününden yararlanabiliyor.

 

Tuğbay Kumoğlu: “Eczacılarımıza finansman desteği sağlamaya devam ediyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, güncellenen protokol için şunları söyledi: “Sorumlu bankacılık anlayışımızla meslek gruplarının güncel ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek için çalışıyor ve geliştirdiğimiz ürünleri hizmete sunuyoruz. Eczacılar da bizim banka olarak özel önem verdiğimiz meslek grupları arasında yer alıyor. Pandemi döneminin başından bu yana toplum sağlığı için büyük fedakârlıklarla hizmet sunan eczacılarımıza yönelik Türk Eczacıları Birliği ile 2020’de imzaladığımız protokolü yeni avantajlar ile güncelledik. Protokol kapsamında eczacılarımızın nakit akışlarını desteklemek için avantajlı finansman şartları ve çeşitli bankacılık hizmetlerini bir arada sunan kapsamlı bir paket hazırladık. Protokol ile özel finansman ve hizmet paketimizin tüm eczacılara hayırlı olmasını diliyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Şekerbank’tan eczacılara özel 3 ay ödemesiz dönemli finansman

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin