Prezervatif

Prezervatif
Prezervatif
service

Kondom olarak da bilinen prezervatif cinsel ilişki sırasında oluşabilecek sorunları önlemek için kullanılan ürünlerden biridir. Bu ürün en çok cinsel hayatları hakkında endişelenmek istemeyen çiftler tarafından tercih edilmektedir. Bu ürün 80 yılı aşkın süredir doğum kontrol yöntemi olarak kullanılmaktadır. Anatomik olarak tasarlanmış ve tüm vücutlar için üretilmiştir. Birçoğu lateksten yapılır ve birçok prezervatif markalı ürün kayganlaştırıcı içerir. Latekse duyarlı olanlar için sentetik poliüretan malzeme seçeneği de mevcuttur. Ürün türleri de arzuya duyarlı kullanıcılar için özel olarak oluşturulmuştur. Çiftlerin beklentilerine yönelik bu çeşitler arasında Gecikme, ince, cilt hissi, pürüzlü, alacalı, geniş kafa özellikleri gibi birçok seçenek vardır.

Prezervatif Nedir?

Türkiye’nin ve dünyanın en popüler ve tercih edilen prezervatif markalarından biridir. Okey ve Durex iki farklı markanın ürün seçeneklerine bu siteden göz atabilirsiniz. Her iki markanın da oldukça geniş bir ürün yelpazesi vardır. Okey marka ürün yelpazesinde Nirvana, Zero, Delay, Feel, Classic, Ten, Rhythm, Tight, Ultra bulunur.Feel, Double Pleasure, Peak, Hot Contact ve Karışık Paketler bulunmaktadır.

Prezervatif Markaları Nelerdir?

Durex markalı prezervatif ürün yelpazesi Klasik, Gerçek Dokunuş, Genişletilmiş Zevk, Yakın Hisset, Yoğun, Mutlu Et, Hiçbir Şeyin Ötesinde, Karşılıklı Zevk, Proboke ve Ekstra Güvenli’yi içerir. Kabartmalı Okey Nirvana, Durex Classic, çok ince Okey Zero, ek geciktiricili Okey Rotar Plus, Durex Real Touch, heyecan verici jel bileşenlerine sahip pürüzlü Durex Intense bulunmaktadır. Ürünlere https://www.recete.com/prezervatif/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Prezervatif

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin