MedCezir Deniz Ateş Püskürdü! Millet Bitap Düşmüş Siz Menfaat Derdindesiniz

service

Can Radyo'daki programlarıyla İzmir gündemini belirleyen MedCezir Deniz’in gündeminde Kılıçdaroğlu'nun İzmir ziyareti vardı. Partililerin CHP Lideri ile fotoğraf çektirme yarışının İzmir'e yakışmadığına değinen Deniz, Torbalı'da yaşanan skandal telefon görüşmesi olayının sorumluları hakkında  bir an önce gerekenin yapılması gerektiğini söyleyerek CHP İl yönetimini göreve çağırdı.

 

 Kılıçdaroğlu’unun İzmir ziyareti kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel,  CHP PM Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve CHP İlçe Örgütü'nün İlçe Başkanı Övünç Demir ile Torbalı’daki esnaf ziyaretinde yaşanan skandalın ayrıntılarını dinleyicileriyle paylaşan Deniz şunları söyledi: 

 
“Bildiğiniz gibi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu üç günlüğüne İzmir'e geldi. Toplu üye katılım töreninden, çiftçi buluşmasına kadar bir dakikasını bile boş geçirmeden halkımıza umut vermek adına adeta sıkmadık el bırakmadı. Bu arada sayın Kılıçdaroğlu'nun gidemediği ilçelerde de CHP yöneticileri, il ilçe örgütleri, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, vatandaşla temas halindeydi. Esnaf ziyaretleri de bu temasların bir bölümünü oluşturuyordu. 

 
Bu esnaf ziyaretlerinden biri de Torbalı'da gerçekleşti. CHP  Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel,  CHP PM Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve CHP İlçe Örgütü'nün İlçe Başkanı Övünç Demir ile Torbalı’daki esnaf ziyaretinde ilçe başkanı Övünç Demir, Güven Kotan isimli bir esnafı sayın Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştürdü. Bu görüşmede CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na kendisini MHP Torbalı İlçe Yöneticisi olarak tanıtan esnaf Güven Kotan'ın  “Bir an önce gelin bizi kurtarın. Bitti artık ülke” şeklinde serzenişi kameraya özellikle yayınlanmama sözü verilerek kaydedildi. 

 

“BU AÇIKLAMANIN ALTINDAN NASIL KALKACAKSINIZ?”

Ancak yayınlanmama sözü verilmesine rağmen söz konusu video İlçe Başkanı Övünç Demir tarafından sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Bu video yayınlandıktan sonra MHP Torbalı İlçe Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, “Söz konusu Güven Kotan isimli vatandaş partimizin yönetim kurulunda görev almamaktadır. Bizim yönetim kurulumuz bellidir. CHP’li yöneticiler hem kendilerini, hem de Genel Başkanlarını kandırıyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi’nde CHP’ye oy verecek kimse yoktur. MHP üzerinden algı siyaseti yapılmasına göz yummayacağız. CHP’nin Torbalı’daki içler acısı hali ortada, önce kendi oylarına baksınlar. 3 yıldır Torbalı halkına bir tek hizmet yapmadan, koltuk kavgası yapıyorlar. Torbalı halkı ilk fırsatta bu beceriksiz CHP yönetiminden kurtulacaktır” açıklaması yapıldı.

 
Şimdi sevgili dostlar MHP yönetimine böyle zehir zemberek açıklama yapma fırsatını sunan, CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu adeta kandırılmış gibi gösteren ilçe başkanı Övünç Demir hakkında gerekenin yapılması gerekmiyor mu? MHP Torbalı tarafından yapılan bu açıklamanın altından nasıl kalkacaksınız? Bu durumu sayın Kılıçdaroğlu'na nasıl açıklayacaksınız? Sayın Kılıçdaroğlu bu hakikatı öğrendiğinde ne düşünecek? 75 yaşına rağmen dağ tepe demeden, bıkmadan yorulmadan sürekli çalışarak adım adım iktidara yürüyen ve bunun için adeta kaşıkla toplar gibi oy toplayan sayın Kılıçdaroğlu'nun bu emeklerine biraz saygınız olsun. Onun kaşıkla topladıklarını kepçeyle dağıtmayın.

 
İL YÖNETİMİNİN BU KONUDA HİÇ SORUMLULUĞU  YOK MU? BİR YAPTIRIMI OLACAK MI?
 
Övünç Demir denen şahsın partiden uzaklaştırılması için derhal adım atılmalı. İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in görevimi başarılı bir şekilde yapıyor muyum? diye düşünmesi gerekiyor. CHP İzmir İl, ilçe yöneticilerinin 29 ilçeden 23 ilçeye nasıl düştük? diye düşünmesi gerekiyor.  

 
“CHP İKTİDAR OLSUN DA SEN BİR ŞEY OLMA BE!”
 
Önümüzde bir seçim var ve CHP’li yetkililer Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektirme yarışına girmek yerine ya da hangi koltuğa geçsem diye düşünmek yerine bu halkın bu milletin geleceğini düşünmesi gerekiyor. 

 
Millet fakr ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş bunlar şahsi menfaat peşinde. Kardeşim yeter ki CHP iktidar olsun da sen bir şey olma be! 

 
Sevgili dostlar beyaz pirincin içindeki siyah taşları ayıklamak kolaydır çünkü kendilerini belli ederler. Ama beyaz pirincin içindeki beyaz taşları ayıklamak zordur. İşte gerçekten vatandaşa umut olmak, yaklaşan seçimde iktidar olabilmek için CHP yönetimi  bu pirinç gibi davranan beyaz taşları mutlaka ayıklamak zorundadır.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

MedCezir Deniz Ateş Püskürdü! Millet Bitap Düşmüş Siz Menfaat Derdindesiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin