MAPFRE Sigorta acentelerini Dudullu Genel Servis Araç Onarım Merkezi’nde ağırladı

service

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden MAPFRE Sigorta, acentelerini Dudullu Genel Servis Araç Onarım Merkezi’nde ağırladı. Etkinlikte, şirket üst yönetimi müşterilerine sundukları hizmetler ve sektörün genel durumuyla ilgili acentelerle görüş alışverişinde bulundu. Üstün hizmet kalitesi TQ Kalite Sertifikası'na sahip olan Genel Servislerin hasar sonrası hizmetleri çerçevesinde çok önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken MAPFRE Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Yıldırım Türe, iş ortaklarının da desteği ile yüksek müşteri memnuniyetine ulaşarak en kaliteli hizmeti vermeye odaklandıklarını söyledi. 

 

MAPFRE Sigorta, 2014 yılında açılışı yapılan Dudullu Genel Servis Araç Onarım Merkezi’nde acenteleriyle bir araya geldi. Etkinliğe MAPFRE Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Yıldırım Türe, MAPFRE Genel Servis Genel Müdürü Cem Yalın ve İcra Kurulu üyeleri, MAPFRE Sigorta Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Berna Tören ve 60’a yakın acente katıldı. Yılın ilk yarısının değerlendirildiği etkinlikte, acenteler Dudullu Genel Servis Araç Onarım Merkezi’ni de yakından tanıma fırsatı buldu. 

 

Türe: Önceliğimiz üstün kalitede hizmet

Geçtiğimiz yıl müşterileriyle buluşturdukları Fırsat Kasko sahiplerinin MAPFRE Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nin tüm hizmetlerinden 7/24 faydalanabildiğini söyleyen MAPFRE Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Yıldırım Türe “İş ortaklarımızın, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli konu. Bu memnuniyeti en üst düzeye çıkarmak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2022 yılı hedeflerimizde de acentelerimiz her zamanki gibi en yakın yol arkadaşımız. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ancak sahadan servise hep birlikte çalışarak mümkün. MAPFRE Ailesi olarak hep birlikte her koşulda en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Genel Servis kapsamında başlıca şehirlerde yer alan Genel Servis Araç Onarım Merkezleri de bu yaklaşımımızın en önemli meyvelerinden biri. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin hızla değiştiği günümüzde bizim önceliğimiz üstün kalitede hizmet vermek” dedi. 

 

Hizmette üstün kalitesi tescilli

MAPFRE’nin Genel Servis Araç Onarım Merkezleri ile Türkiye’de servis anlayışını değiştirdiğini söyleyen MAPFRE Genel Servis Genel Müdürü Cem Yalın, “Uluslararası Oto Onarım Araştırma Merkezi CESVIMAP’ın Gümüş TQ Kalite Sertifikası’na sahip olan Genel Servislerimiz ile müşterilerimize 7/24 hizmet sunuyoruz. Araçların onarımı; uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, alanında dünya lideri olan araştırma, geliştirme ve eğitim merkezleri tarafından eğitilen ve teknik donanımı sağlanan teknisyenlerimiz tarafından yapılıyor. MAPFRE Sigorta, hizmet kalitesinin arkasında durarak, onarımını gerçekleştirdiği araçlara yaptığı onarım için araç satış görmediği takdirde ömür boyu garanti fırsatı da sunuyor. Bunun yanı sıra onarım gören araçlara, ruhsat sahibi değişmemesi kaydı ile yedek parça, boya ve işçilik işlemleri için de ömür boyu garanti veriyoruz. Tüm bu hizmetlerimizin müşterilerimizde değer yarattığını görmek bizi mutlu ediyor. 2021 sene sonu itibarıyla müşteri memnuniyet skorumuz yüzde 90’a ulaştı. Bu başarımız, MAPFRE Sigorta olarak kasko branşında müşteri memnuniyeti anlamında en iyi NPS skorunu almamızla paralel olarak gerçekleşti. Bu oranı artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

MAPFRE Sigorta acentelerini Dudullu Genel Servis Araç Onarım Merkezi’nde ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin