İzmir Sev’de Mezuniyet Töreni

service

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları’nın sekizinci sınıf öğrencileri kampüs alanında yer alan Amfi Tiyatro’da düzenlenen törenle yeni bir geleceğe uğurlandı. İzmir SEV 2022 mezunlarının diploma aldığı tören duygulu anlara sahne oldu.

 

Senarist oyuncu ve İzmir SEV mezunu Aksel Bonfil’in konuk konuşmacı olarak katıldığı Mezuniyet töreninde Bonfil, mezun öğrencilerle deneyimlerini ve bilgilerini paylaştı.  İzmir SEV İlköğretim Kurumları'nda ilk beşe giren öğrencilerin plaketlerini aldığı törende, okul birincisi olan Mira Karatoğma, plaketini Mütevelli Heyet Üyesi Şükran Çelebi’den, okul ikincisi Ahmet Emir Özyurt, Sağlık ve Eğitim Vakfı Genel Müdürü Güray Erkol’dan ve okul üçüncüsü Duru Gündeşlioğlu, Sağlık ve Eğitim Vakfı İlköğretim Okulları Grup Müdürü Çınla Sezgin’den aldı.

 

Özel İzmir SEV Ortaokulu Müdürü Sedef Özyiğit, İzmir SEV’in öğrencilerine kazandırdığı akademik, sosyal ve yabancı dil donanımlarıyla, seçtikleri yolda başarılarına başarı katacakları konusundaki inancını ifade etti. Özyiğit, öğrencilere “Bu sene mezuniyet temanızı sizler, “gökyüzü” olarak belirlediniz. “Gökyüzü kanatları olanlar için açıktır”. İşte sizlerin kanatları bu akşam sizlere verilecek olan kırmızı sümenlerinizin içinde. Okulunuzdan aldığınız donanımlarla kuvvetlenen kanatlarınız ile hayatınızın bu yeni döneminde farklı yönlere doğru uçmak üzere ayrılıyorsunuz. Yolunuz açık olsun.” sözleri ile seslendi.

 

Mezunların keplerini havaya fırlatmalarının ardından SEV Marşı söylendi. Amfide biten törenin ardından veliler ve öğrenciler okulun bahçesinde düzenlenen resepsiyona katıldılar. Gece mezuniyet pastasının kesilmesi ile sona erdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İzmir Sev’de Mezuniyet Töreni

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin