Hoşlandığın Kişiyle Nasıl Mesajlaşmalısın? 

Sevdiğin kadınla nasıl mesajlaşacağını bilmiyorsan "Hoşlandığın kişiyle nasıl mesajlaşmalısın" yazımızı kesinlikle okumalısın.

Hoşlandığın Kişiyle Nasıl Mesajlaşmalısın? 
Hoşlandığın Kişiyle Nasıl Mesajlaşmalısın? 
service

Pek çok erkek hoş bulduğu kadın ile tanışabilmek ya da sohbeti devam ettirmek adına mesajlaşmayı tercih ediyor. Bunun nedeni daha rahat hissettikleri içindir. Ancak yine de yapabiliyorsanız hoşlandığınız kadın ile yüz yüze konuşmalısınız. Sağlıklı bir iletişim kurmak için ve karşınızdaki kadında olumlu bir hava bırakmak istiyorsanız, en iyi yol yüz yüze konuşmaktır. Ancak kendimi mesajlaşırken daha iyi ifade ediyorum diyorsanız, “Hoşlandığın kişiyle nasıl mesajlaşmalısın” başlıklı yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Öncelikle ne olursa olsun yapmanız gereke en önemli konu kendiniz olmak. Bunun dışında hoşlandığınız kadınla mesajlaşırken yapmanız gerekenler şunlardır; 

Emoji Kullanın 

Erkeklerin genelde yanlış düşündüğü konulardan ilki; emoji kullanımını çocukça görmektir. Yazma platformlarında hissedilen duyguları ifade etme, anlama ve yorumlamada zorluk yaşanabiliyor. Bundan dolayı emoji kullanmaktan çekinmeyin. Tabii bu konuyu da abartmamalısınız. 

Kendinize Güvenin 

En önemli unsur özgüvendir. Çünkü kadınlar özgüvenli erkekleri daha çekici bulurlar ve bir kadın sizinle ilgileniyorsa, güveniniz onun bakış açısını belirler. Mesajınızı güvenle yazın. Özellikle sürekli mesajlaşıyorsanız mesajlarınızı yarım yarım yazmayın. Yazacağınız mesajı bir kere de yazın. 

Mesaja Cevap Verme Sıklığını Ayarlayın 

Mesajlara gelir gelmez cevap vermeyin. Hoşlandığınız kadın sizin bir yaşam tarzınızın olduğunu bilmeli ve bunu size göre yapmalıdır. Bu, gördüklerinize mesaj göndermemeniz gerektiği anlamına da gelmiyor. Bunu kesinlikle yapmamalısınız. Size gelen mesajı görürseniz yanıtlamayı unutmayın.  

 

Hoşlandığın Kişiyle Nasıl Mesajlaşmalısın? 
Hoşlandığın Kişiyle Nasıl Mesajlaşmalısın?

Kısa Cevaplar Vermeyin 

Havalı olmaya çalıştığınız zamanlarda sıkıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. “N’aber, nasılsın?” diye sorduğunuz zaman hoşlandığınız kadın sıkılabilir. Bu yüzden cevabını bildiğiniz soruları sormayın. 

Bir kadın ona “Nbr” diye mesaj geldiği zaman heyecanlanmaz. Hoşlandığınız kadınla flörtleşmek istiyorsanız sıkıcı olmamalısınız ve genel geçer sorular sormamalısınız. Örneğin; “Bugün sınavın vardı nasıl geçti?” veya “Arkadaşlarınla buluşacaktın nasıl geçti?” gibi sorular gündelik, güzel sorulardır ve hoşlandığınız kadının yaşantısı ile ilgili soracağınız sorularla onu önemsediğinizi hissettirebilirsiniz. 

Bütün Duygularınızı Açıklamayın 

Mesaj yoluyla bütün duygularınızı açıklamayın. Telefon sadece ilişkiye giden yoldaki araçtır. Hoşlandığınız kadınla aranızda bir şeyler olmasını istiyorsanız duygularınızı yüz yüzeyken anlatın. 

Flörtleşin 

Karşınızdaki kadına, onda hoşlandığınızı belli etmelisiniz. Hislerinizi anlatmanız çok önemlidir. Hisleriniz anlatabilmeniz için flört ettiğinizi belli eden mesajlar atmalısınız. Ancak bu konuyu abartıp “Seni istiyorum.”, “Seni arzuluyorum.” ya da “Üstünde ne var?” tarzı mesajlar atmamalısınız. Bu tarz mesajlar hoşlandığınız kadının sizde soğumasına neden olabilir. Bunun yerine hoşlandığınız kadına, onun nelerinden hoşlandığınızı, nelerini güzel bulduğunuzu iyi bir şekilde belirtmelisiniz. Ne kadar hoş bakışlı olduğundan, gülüşünün ne kadar güzel olduğundan bahsederek ona karşı neler hissettiğinizi belli edebilirsiniz. 

Hoşlandığın Kişiyle Nasıl Mesajlaşmalısın? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin