Gabriella Wilde Kimdir?

Gabriella Wilde oyuncu olarak ilk çıkışını 2009 yılında yayınlanan St Trinian’s 2: The Legend of Fritton’s Gold adlı filimle gerçekleştirmiştir.

Gabriella Wilde
Gabriella Wilde
service

Tam Adı: Gabriella Zanna Vanessa Anstruther Calthorpe / Gabriella Wilde

Doğum Tarihi: 08.04.1989

Doğum Yeri: Basingstoke/İngiltere

Burç: Koç

Meslek: Model– Oyuncu

Eşi: Alan Pownall

Boy: 178 Cm.

Gabriella Wilde Hayatı

Annesi sosyetik ünlülerden Vanessa Mary Teresa, babası ise ünlü iş adamı John Anstruther Carthorpe’dur. Octavia, Georgiana, Isabella ve Jacobi adında 5 kardeşi vardır. Ayrıca babasının ilk evliliğinden John Swannell ve David Bailey adında iki kardeşi ve annesinin ilk evliliğinden olan Arabella ve Olivia adında iki kardeşi daha vardır. Babası Watermak Group başkanıdır ve büyükbabası bir barondur. Kız kardeşleri Isabella ve Olivia da onun gibi oyunculuk yapmaktadır.

Ascot’da bulunan Heathfield yatılı okulunda eğitim gören Gabriella Wilde, bu okuldayken kaçakçılık yaptığı gerekçesiyle Winchester St Swithun’a gönderilmiştir.

Gabriella Wilde oyuncu olarak ilk çıkışını 2009 yılında yayınlanan St Trinian’s 2: The Legend of Fritton’s Gold adlı filimle gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncu özellikle 2010 yılında BBC ekranlarında yayınlanan ve pek çok kişi tarafından ilgi ile takip edilen Doctor Who ile tanınmıştır.

Oyunculuğun yanı sıra InStyle, Vogue, Nylon ve Cosmopolitan gibi dünyaca ünlü medya platformlarında modellik yapmıştır. Aynı zamanda Burberry, Lacoste ve Abercrombie &Fithc markalarının reklam yüzü olarak bilinmektedir.

İngiltere doğumlu aktris Gabriela Wilde, 2014 yılında müzik sektörünün ünlü isimlerinden İngiliz şarkıcı Alan Bonnard ile dünya evine girmiştir. Çiftin Sasha Blue Pownall adında bir çocukları vardır.

 Rol Aldığı Yapımlar

  • 2009- St Trinian’s 2: The Legend of Fritton’s Gold
  • 2010- Doctor Who
  • 2011- The Three Musketeers
  • 2012- Dark Horse
  • 2012- Il Maestro
  • 2013- Squatters
  • 2013- Carrie
  • 2014- Endless Love

 

Gabriella Wilde Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin