Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları Nelerdir? 

Erkeklerin son yıllarda yaptığı en yaygın giyinme hataları konusunda bilgi edinmeniz amacıyla “Erkeklerin yaptığı giyim hataları nelerdir?” yazımızı sizler için hazırladık

Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları Nelerdir? 
Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları Nelerdir? 
service

Popüler kültür değiştikçe moda da değişiyor. Özellikle sosyal medya bu değişimde büyük rol oynadı. Her gün farklı stiller ve çılgın kıyafetler görsek de modanın değişmez bazı kuralları vardır ve kabul etmemiz gerekir. Örneğin size uymayan bir takım elbise, oluşturmaya çalıştığınız görüntüyü bozabilir. Erkeklerin son yıllarda yaptığı en yaygın giyinme hataları konusunda bilgi edinmeniz amacıyla “Erkeklerin yaptığı giyim hataları nelerdir?” yazımızı sizler için hazırladık. 

Erkeklerin Giyimlerinde Yaptığı Hatalar

Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları Nelerdir? 
Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları Nelerdir?

Doğru Kravat Boyunu Seçememek 

Birçok erkek kravat seçerken vücut tipini dikkate almaz. Evet doğru okudunuz, kravatlar vücut tipine göre seçiliyor. Günümüzde kravat modelleri birçok farklı kesimde bulunabilmektedir. Vücut tipinize uygun bir kravat seçerek güzel kombinler oluşturabilirsiniz. 

Gömlek Kollarını Kıvırmak 

Sadece gömleğinin kollarınızı sıvayıp şık göründüğünüzü düşünebilirsiniz ama özensiz ve dağınık görünüyorsunuz. Küçük bir dokunuşla daha profesyonel görünebilirsiniz. Kollarınızı sıvarken gömleğinizin kollarını açın ve dirseklerinize kadar kıvırın. Daha sonra tek kat halinde katlayın. Bu sayede daha şık ve güzel görüneceksiniz. 

Sandaletleri Çorapla Giymek 

Çoğumuz çorap + sandalet modasının kısa sürede biteceğini düşünürken maalesef hala devam ediyor. Gerçek yaşınızdan 20-30 yaş daha büyük görünmek istemiyorsanız, çorap ve sandalet kombinine bir an önce veda etmelisiniz. 

Pantolonun İçine Tişört Sokmak 

Pantolonunun içine bir tişört sokmak düşündüğünüz kadar havalı görünmüyor. Bunun yerine, sizi gerçek yaşınızdan 20-30 yaş daha büyük gösterecektir. Tavsiyemiz, tişörtünüzü her zaman pantolonunuzun üzerinde tutmanız. 

Saat Takmamak 

Saat takmayan erkekler, havalı ve şık görünmeyi kaçırıyorlar. Ancak havalı ve şık görünmenin en kolay yollarından biri de kıyafetinize uygun bir saat seçmektir. 

Farklı Renkleri Tek Kombinde Kullanmak 

Renkli bir kişiliğe sahipseniz, bunu sergilemeye hakkınız var. Elbette giyim tercihlerinizi çorbaya çevirmemekte faydalı olacaktır. Kombinasyonları daha az renkle birleştirmek, hayal ettiğinizden daha iyi, daha basit görüntüler elde etmenize yardımcı olacaktır. 

Kısa ya da Uzun Blazerlar Giymek 

İdeal bedeninize uymayan bir blazer tüm kıyafetinizi mahvedebilir. Bu nedenle bedeninize uygun bir blazer ceket seçmelisiniz. Ayrıca takım elbise ile giymeyi sevdiğiniz ceketin boyu da blazer ceketle uyumlu olmalıdır. 

Atletlerin Kıyafetten Gözükmesi 

Tabii ki dilediğiniz gibi atlet giyebilirsiniz. Ama giydiğiniz atletin kıyafetinizden dışarı çıkmamasına özen göstermelisiniz. 

Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları Nelerdir? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin