Çiğdem Bahane, Sohbet Şahane

service

AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı, mahalle programlarına hız kesmeden devam ediyor. İzmir İl Başkanlığı’nın 30 ilçede eş zamanlı düzenlediği Karınca Modeli çalışması için geçtiğimiz günlerde Ümit, Doğanlar, İnönü ve Evka4 mahallelerinde esnaf ve ev ziyaretlerini gerçekleştiren Bornova İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, aynı zamanda mahalle muhtarlarını da ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portresini de armağan etti.

 

Çalışmalarına yeni bir program ekleyen AK Parti Bornova, bu yeni programının da ilkini Atatürk Mahallesi’nde gerçekleştirdi. “Çiğdem Bahane, Sohbet Şahane” başlığıyla sosyal medya hesaplarında duyurulan programın ilki Atatürk Mahallesi sakinlerinin katılımlarıyla Naim Süleymanoğlu Parkı’nda gerçekleştirildi. Atatürk Mahallesi’nde ikamet eden partililer ile mahallelilerin katılım gösterdiği programda İlçe Başkanı Veysel Güldoğan ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Atatürk Mahallesi Başkanı hazır bulundu. İlçe Teşkilatının koordinasyonuyla bir araya gelinen programda ikram edilen çiğdemler eşliğinde sohbet eden partililer, gündeme dair istişarelerde de bulundular.

 

Programların devam edeceğini bildiren AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, gönüllere girmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Güldoğan:

 

“AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı olarak oluşturduğumuz yönetimimizle birlikte bir yıldır görevdeyiz. Görevimiz süresince, ilk günden itibaren vatandaşımızın her gün yanında olmaya özen gösterdik. Her hafta İl Başkanlığımızın koordinasyonuyla mahallelerimizde eş zamanlı ziyaretlerimizi yaptık. İyi ya da kötü gün demeden, her gün sahadaydık. Çalışmalarımızı sosyal medya hesaplarımızdan duyurduk, sürekli katılımlarımızı artırmaya çalıştık. Üye çalışmalarımız için koyduğumuz hedefleri düzenli olarak güncelliyoruz ve hedeflerimize ulaşıyoruz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte gün içinde yaptığımız programlarımıza akşam saatlerinde yapabileceklerimizi de eklemeye karar verdik ve “Çiğdem Bahane, Sohbet Şahane” programımızı koordine ettik. Bu akşam da, bu programlarımızın ilkini Atatürk Mahallemizde Naim Süleymanoğlu Parkı’nda düzenliyoruz. Mahallelerimize katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum. Herkesin keyif aldığı güzel bir ortamda bir araya gelmiş olmak, çiğdem eşliğinde sohbet ederek paylaşımda bulunuyor olmak bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. Bu programlarımızı sürdüreceğiz. Her hafta bir başka mahallemizde hemşerilerimizle bir araya geleceğiz. Partilimiz olsun-olmasın, programlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekleriz. Buyursunlar gelsinler, sohbet edelim, istişare edelim. Bu programlarımızdan sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla haberdar olabilirler. Biz, AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı olarak, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, her bir vatandaşımıza dokunmak, gönüllere girmek üzere çalışmaya hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çiğdem Bahane, Sohbet Şahane

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin