Cazın ve stand-up’ın merkezi Zorlu PSM’nin sevilen mekanı touché Haziran ayında sezonu kapatıyor

service

Zorlu PSM’yi caz ve stand-up’ın merkezine dönüştüren touché, sezonun son etkinliklerinin yer aldığı Haziran ayı programıyla sezonu kapatıyor. Özel caz performansları, stand-up gösterileri ve özel etkinlikleriyle sezon boyunca seyircisine unutulmayacak deneyim imkanı sunan Zorlu PSM’nin sevilen mekanı touché yeni sezon öncesi son kez seyircilerini ağırlıyor.  Kahkaha dolu gecelerin klasiği haline gelen ‘TuzBiber stand up’, caz tarihinin en büyük isimlerinden biri Chet Baker’a selam niteliğindeki Uraz Kıvaner’in özel projesi ‘Chet Baker Project’ ve samimi, eğlenceli şekilde psikoloji konuşmak isteyen herkesin katılacağı interaktif gösteri ‘Bar Psikoloğu-Psikogösteri’ ve daha birçok etkinlik Haziran ayında Zorlu PSM touché’de.

 

 

Zorlu PSM’nin en gözde mekanlarından biri olan touché, sevilen stand-up ve caz performanslarını Haziran ayında da seyirciyle buluşturuyor. Zorlu PSM, kahkahalarla dolu bir akşamı veya özel bir caz performansını deneyimlemek isteyen tüm sanatseverleri özel ambiyansında ve menüsüyle gözde mekanı touché’ye davet ediyor. Haziran ayının seyircileri bekleyen son touché etkinliklerinin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz; 

 

23 Haziran’da touché’de kahkahalarla dolu bir akşam!

 

TUZBİBER STAND UP // 23 HAZİRAN // touché // 21.00

 

Türkiye'de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber, 23 Haziran Perşembe 21:00’da touché’de! 2015'ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

 

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

 

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: ₺110,00

 

MELTEM EGE & ÖNDER FOCAN GROUP // 24 HAZİRAN // touché // 21.00

 

Vokalist, piyanist, doğaçlama sanatçısı ve eğitimci olan Meltem Ege ile Önder Focan Group’un bir araya geldiği Meltem Ege & Önder Focan Group, 24 Haziran akşamı touché’de!

 

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: ₺110,00

 

25 Haziran akşamı iki özel caz konseri touché’de!

 

URAZ KIVANER- CHET BAKER PROJECT // 25 HAZİRAN // touché // 22.45

Caz sahnesinin başarılı piyanistlerinden Uraz Kıvaner, caz tarihinin en büyük trompetçilerinden Chet Baker’ı, onun tarafından söylenmiş en popüler eserlerin yeniden düzenlenmesiyle oluşturduğu Chet Baker Project ile 25 Haziran akşamı yeniden touché’de!

 

Kapı Açılış Saati: 22.30

Etkinlik Saati: 22.45

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: ₺110,00

 

CEM KAPROL QUARTET FEAT KUBİLAY KAN // 25 HAZİRAN // touché // 21.00

 

New School Mannes New York Jazz mezunu piyano sanatçısı Cem Kaprol ve Berklee Mezunu solist ve trompet sanatcisi Kubilay Kan, 25 Haziran akşamı, Cem Kaprol Quartet Feat. Kubilay Kan olarak touché’de! Diğer birçok projelerinin yanı sıra; dinleyenlerine "Amerikan cazz standartlari ile devr-i alem" yaşatabilmek için bir araya gelen iki sıkı davulda Selim Goksu, basta Oğulcan Akca ve gitarlarda Ferhat Ferat eşlik ediyor.

 

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: ₺110,00

 

Sezon boyunca ilgiyle takip edilen Bar Psikoloğu-Psikogösteri bu sezon son kez touche’de!

 

BAR PSİKOLOĞU-PSİKOGÖSTERİ // 30 HAZİRAN // touché // 20.30 

 

Bar Psikoloğu, gerçek ve girişimci bir psikoloğun psikoloji-psikoterapi klişelerini konu aldığı bir psikoloji talk show’udur.  İlk perdede sıklıkla sorulan ve merak edilen konuları tiyatral, keyifli ve yalın bir dille anlatan psikoloğumuz, ikinci perdede sizlerden gelen sorulara bilimsel bulgular aracılığıyla ve kendi süzgecinden geçirdikten sonra cevaplar vererek interaktif bir muhabbet ortamı sunuyor. 5 yıldır 43 şehirde sürekli bir turne halinde olan Bar Psikoloğu, ‘Madem bize gelmiyorsunuz, ben size gelirim’ düşüncesiyle başlattığı, dünyada ilk kez gerçekleştirilen ve bir sosyal girişimcilik olarak değerlendirilebilecek bu 'psikogösteri' formatı aracılığıyla, ülkemizde ruh sağlığı ile ilgili yanlış ve eksik bilinenleri anlatarak ‘önleyici ve koruyucu psikoloji’ alanına katkı sunmaya çalışıyor. Bu keyifli gösteri 30 Haziran akşamı Zorlu PSM’de.

 

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati : 20.30

 

Bilet Fiyatları:   

Genel Giriş: ₺99,00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Cazın ve stand-up’ın merkezi Zorlu PSM’nin sevilen mekanı touché Haziran ayında sezonu kapatıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin