Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Feza Takımını Kabul Etti

service

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür 2022 TEKNOFEST Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışmasında başarı gösteren FEZA takımını kabul etti.

Afyon’da gerçekleştirilen 2022 2022 TEKNOFEST Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışmasında Mansiyon ödülünü alan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alanı öğrencilerinden oluşan FEZA takımı, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür makamında ağırladı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür öğrencileri gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik etti. Meslek liselerinin TEKNOFEST gibi büyük yarışmalarda gösterdikleri başarılardan ötürü mutlu olduklarını belirten Gür, “Bu tür yarışma ve etkinliklerin öğrencilerimizin gelişimine önemli katkılar sunduğuna inanıyorum.

 

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz TEKNOFEST 2022 yarışmalarında önemli bir başarı gösterdiler. Öğrencilerimizi, koordinatör öğretmenlerimizi ve okul müdürümüzü kutluyorum. Öğrencilerimizin bundan sonraki süreçte projelerini geliştirerek daha güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum.” dedi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür öğrencilerin isteklerini kıramayarak Gazi Feza olarak adlandırılan insansız hava aracını imzaladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Feza Takımını Kabul Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin