Bulutistan ve Partner Republic’den Stratejik İş Birliği

service

Türkiye’nin ilk ve lider yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan, veri odaklı müşteri deneyimi tasarımları ile Türkiye ve dünyada bir çok başarılı projeye imzasını atan Partner Republic ile önemli bir iş birliğine imza atıyor. İş birliği kapsamında dijital dönüşüm hedefleyen şirketlerin veriye ulaşılabilirliğini kesintisiz sağlamak “Çözüm Odaklı’’ hizmet sunmak hedefleniyor 

 

Verinin her geçen gün büyüdüğü ve önemini arttırdığı günümüzde artık bu veriyi en doğru ve güvenilir şekilde depolayabilmek ve bunu doğru bir şekilde analiz edebilmek önem taşıyor. Türkiye’nin ilk ve lider yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan ve Partner Republic iş birliğinin temel hedefi dijital dönüşüm hedefleyen şirketlerin veri ulaşılabilirliğini kesintisiz sağlamak ve doğalarında var olan yetkinlikle “Çözüm Odaklı’’ hizmet sunmak. İş birliği kapsamında ayrıca müşterilere en iyi ve en kaliteli hizmeti yine en hızlı şekilde sunmak hedeflenirken ihtiyaçları doğru analiz ederek ve buna uygun çözümleri hızlı bir şekilde sunmak ve gerçek anlamda “GÜVEN” duygusunu tesis edilmesi de amaçlanıyor. Bulutistan ve Partner Republic güçlü, yetkin ve tecrübeli ekipleriyle iş ortaklarının maliyetlerini düşüren en doğru çözümleri sunarak güven tesis ediyor.

 

Bu iş birliğini, Türkiye’de önemli işlere imza atmış iki yetkin şirketin güçlerini birleştirmesi olarak tanımlayan Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil, “Bulutistan olarak bulut teknolojileri odağında hem dünya genelinde hem de Türkiye’de önemli ortaklıklara imza atıyoruz. Bilişim sektöründe önemli projeler ortaya koyan Partner Republic ile yaptığımız iş birliği kapsamında şirketlerin veri ulaşılabilirliğini kesintisiz olarak sağlıyor alanında yetkin ekiplerimiz ile “Çözüm Odaklı’’ hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve kaliteli çözümleri en hızlı şekilde sağlıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz“ dedi. 

 

İş birliklerinin kalıcı olması için ticari ve davranış modeli açısından genetik uyumu yakalaması gerektiğini vurgulayan Partner Republic Yönetim Kurulu Başkanı Demet Yarkın “Partner Republic ve Bulutistan’ ın bu iş birliğini; en iyiyi hedefleyen iki dinamik ve inovatif şirketin bulut üzerinde ve ileri teknoloji odağındaki güç birlikteliği olarak tanımlıyoruz.  Ana hedeflerimiz vizyonları ve misyonları paralel iki genç ve inovatif şirketin ulusal düzeyde bulut bilişim ve iş modeli farkındalığını arttırıp, şirketleri ve çalışanları hızlı ve kaliteli hizmetlerle buluşturmak” dedi.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bulutistan ve Partner Republic’den Stratejik İş Birliği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin