Bir Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir? 

Sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız, bir kadını geri kazanma yolları nelerdir? Başlıklı yazımızı bir inceleyin. 

Bir Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir? 
Bir Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir? 
service

Aşk zaman zaman hepimizin başına gelen şeylerden biridir ama bazen neşe bazen de hüzün getirir. Birbirini seven insanları ayırmak daha zordur. Bazı ilişkiler tamamen biter, bazıları ise ikinci bir şans elde eder. Sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız, bir kadını geri kazanma yolları nelerdir? Başlıklı yazımızı bir inceleyin. 

Sevdiğiniz Kadını Geri Kazanma Yolları

Bir Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir? 
Bir Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir?

Onu Gerçekten İsteyip İstemediğinize Karar Verin 

Çünkü bazen sadece terk edilme duygusu ile hareket eder ve bize verilmeyenleri bilinçsizce almaya çalışırız. Ama bu aşk değil. Aşk, çocuğun oyuncakçıda gördüğü oyuncak değildir ve annesi onu almayı reddeder. Bunu anlamalısınız. Birlikte olduğunuz insanlar ile aranızda olan her şey, sizi bir araya getiren küçük ama anlamlı ayrıntılardır. Bu nedenle, kaybettiğiniz ilişkiyi sadece ayrıntıları değil, tüm olarak yeniden kurmak isteyip istemediğinize karar vermek için karar vermelisiniz. 

Hatalarınızı Kabul Edin ve Bunu Sevdiğiniz Kadına Hissettirin 

Unutmamalısınız ki, sizde herkes gibi insansınız ve herkes kadar hataya meyillisiniz. Bir süre önce sizi gerçekten mutlu eden bir ilişkiyi kurtarmaya çalışıyorsanız, kendinizin ve aşık olduğunuz kadının ayrıntılarını düşünün ve hatalarınızı listeleyin. Hatalarınızdan kaçmak yok, gurur yok. Bildiklerinizin bir listesini yapın ve hatalarınızı madde madde yazın. Önce kendiniz düşünün ve bu hataları anlamaya çalışın, sonra tekrar beraber olmak istediğiniz kadın ile paylaşın. Bunu yaparsanız, karşınızdaki kişinin ilişkiyi önemsediğinizi ve onu sürdürmek için ne kadar çaba sarf ettiğinizi görmesini sağlayın ve teşekkür edin. 

Kalbinizin Sahibinin O Olduğunu Gösterin 

Sizi derinden aşka sürükleyen ve dünyadaki en yüksek duyguları tattıran bir ilişki içindeyseniz, diğer kişinin de sizin onu sevdiğiniz kadar sizi sevdiğini düşünmekte yanlış bir şey yoktur. Aşk çiçekler gibi birbirleriyle büyür. Ondan güneş enerjisi alıyorsanız ve ona hayatta kalması için ihtiyaç duyduğu oksijeni veriyorsunuz demektir. Karşınızdaki kişinin derin duyguları bazı deneyimlerle bastırılabilir ve arka plana itilebilir. Acı ve öfkenin bir kişiyi tamamen kontrol edebileceğini bilin. Sevdiğiniz kişinin sizi hala sevdiğini düşünüyorsanız ve kötü bir deneyim nedeniyle bu duyguyu istemeden bastırdığını düşünüyorsanız, bunun var olduğunu ona bildirmelisiniz. Size güzel anıları hatırlatan, sizinle birlikte olmanın hazlarını nostaljik hissettiren küçük yönlendirmeleri deneyebilirsiniz. Aşkın için yapmalısınız. 

Onu Hala Sevdiğinizi Belli Edin 

Ama bunu çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapmalısınız. Nefret ile ilgisizlik ve uyuşukluk arasında ince bir çizgi vardır. Bu, yakalamanız gereken hat. Neyse ki karşınızdaki kişi daha önce birlikte olduğunuz biri, karakterini biliyorsunuz ve bu deneyimden öğrendiklerinizle ona yaklaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajın yalvarmak veya acınızı ifade etmekle ilgili olmadığından emin olun. 

Bir Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin