Bekir Çoşkun Anısına Anlamlı Buluşma

service

Ayvalık Belediyesi Bekir Coşkun Kütüphanesi anlamlı bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Usta Sanatçı Müjdat Gezen, Gazeteci Gökmen Ulu moderatörlüğünde, Bekir Coşkun’u konuştu.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel’in telefon bağlantısıyla katıldığı söyleşide gündemin öne çıkan başlıkları da konuşuldu. Söyleşiye CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ve eşi Canan Ergin, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, TÜLOV Başkanı Nurettin Demir, Nilüfer Eski Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, belediye meclis üyeleri ve Bekir Coşkun’un değerli eşi Andree Coşkun katıldı.

 

Müjdat Gezen, usta gazeteciyle yaşadığı anılarını paylaşırken, böyle bir kütüphanenin, Bekir Coşkun’un çok sevdiği Ayvalık’ta Cunda Adası’nda olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve emeği geçen herkese başta Belediye Başkanı Mesut Ergin olmak üzere tüm Ayvalık halkına bu hassasiyet için teşekkürlerini sundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’da Türkiye için çok önemli bir ilçe olan Ayvalık’ta yaptığı çalışmalar adına ve usta gazeteci Bekir Coşkun’un ismini sonsuza kadar yaşatması açısından Başkan Mesut Ergin’e teşekkürlerini iletti.

 

Gazeteci Gökmen Ulu’da Bekir Coşkun’un söyleşiye de adını veren “Başın Öne Eğilmesin” kitabından birkaç satır okuyarak, usta gazetecinin kitaplarıyla, köşe yazılarıyla, fikirleriyle hala yaşadığını ve yaşamaya devam edeceğini belirtti.

 

Başkan Mesut Ergin; Usta gazeteci Bekir Coşkun’un değerli eşi Andree Coşkun’a ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederim. Bekir abi, her zaman kalbimizde, saygı ve özlemle…

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bekir Çoşkun Anısına Anlamlı Buluşma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin