Barış Can Kimdir?

Barış Can Kimdir?
Barış Can Kimdir?
service

Bu yazımızda League of Legends videolarıyla tanınan ve çok sayıda aboneyi kendine çekmesiyle bilinen, ardından PUBG Mobile oynayarak ikinci kanalı açması ve yine büyük bir kitleyi kendine çekmeyi başaran youtuber Barış Can kimdir? ya da bilinen lakabı ile KFCEatbox kimdir? gibi soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Gerçek adı Barış Can Mercan olan bu fenomen, dünya çapında büyük bir kitle tarafından oynanan LOL oyununu oynamasıyla tanınıyor. Ünlü fenomen son zamanlarda kanalına yine oldukça popüler bir oyun olan PUBG oyunları ile ilgili içerikler yüklüyor. Bilgisayarlar oyunlarında oldukça iyi olan Can, samimi sohbetleriyle de izleyiciler tarafından seviliyor. Youtuber hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevabını yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Barış Can Hayatı

Aslen Kıbrıslı olan ve 21 Eylül 1992’de dünyaya gelen Can, 3 Haziran 2015 tarihinde YouTube platformunda Kfceatbox adlı bir kanal açarak video yüklemeye başladı. League of Legends oyunlarıyla ilgili videolar paylaşarak popülerlik yakalayan gamer, birçok League of Legends oyuncusunun beğenisini kazanmıştır. 3 sene önce çok az abonesi olmasına rağmen şimdi oldukça fazla sayıda abonesi vardır.

Barış Can, Youtube’da oyun içerikleri çekerek fenomen olmayı başaran youtuber, pek çok sosyal medya platformunu da aktif olarak kullanmaktadır.

Barış Can Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin