AV-TEST, Kaspersky VPN Secure Connection’ın kesintisiz veri akışı becerisiyle öne çıktığını tespit etti

service

Kaspersky VPN Secure Connection, bağımsız BT güvenlik enstitüsü AV-TEST tarafından kesintisiz veri akışı ile içerik (video gibi), oyun ve torrent için en iyi VPN'ler arasında gösterildi. Kaspersky VPN Secure Connection, hız derecelendirmeleriyle övgü toplarken VPN şeffaflık derecelendirmelerinde önde gelen küresel rakiplerini geride bıraktı.

 

Sanal özel ağların (VPN) anonim gezinme, güvenli indirme ve mesajlaşmanın yanı sıra video gibi akış platformlarında yerel içeriğe erişim sağlama dahil olmak üzere birden çok kullanımı mevcut. Bu araçlar ayrıca oyuncular için de aranan bir özellik haline geldi ve oyuncuların pinglerini ayarlayarak kesintisiz oyun oynamalarına imkân sağladı. VPN’ler oyun endüstrisindeki 300 milyar doları aşan mevcut değeriyle ve sürekli genişleyen müşteri tabanıyla hızla büyüyor. Yalnızca 2016-2021 yılları arasında 500 milyon oyuncu bu ağları kullanmaya başladı. 

 

AV-TEST, Kaspersky VPN Secure Connection'ın, bilgisayarında Windows 10 kullanan tüketiciler için üstün hız ortalamaları sunduğunu açıkladı. Servis ayrıca torrent aktivitelerini destekleyen, yerel hizmetlere erişim sağlayan ve kesintisiz akış deneyimlerine hız veren en iyi çözümler arasında yer aldı.

 

Kaspersky VPN Secure Connection, oyuncular için en uygun seçeneklerden biri olarak da öne çıktı. Test katılımcıları arasında düşük gecikme süresi avantajı sağlayan Hydra Catapult'u sunan tek VPN yazılımı olan Kaspersky VPN Secure Connection, oyuncuların pinglerini azaltan ve onlara oyunda önemli avantaj sağlayan özel protokoller kullanılarak daha düşük gecikme süreleri elde ediyor.

 

Tüm bunlara ek olarak AV-TEST, hizmet ve şirket arkasında kimin olduğu ve veri depolama ayrıntıları dahil olmak üzere Kaspersky'nin şeffaflık raporlarını herkese açık hale getiren tek VPN sağlayıcısı olduğunu belirtti. Ayrıca Kaspersky Deloitte SOC 2 bağımsız değerlendirmesini de geçerek antivirüs sistemlerinin geliştirilmesi ve yayınlanması sürecinin güvenlik kontrolleri tarafından yetkisiz müdahalelere karşı korunduğunu teyit etti. 

 

AV-TEST incelemesi şunları söylüyor: “Gecikmeye özel önem veren oyuncular, fare tıklamaları veya düğmeye basmaları bir milisaniyeyi geçmediği sürece ürün adı ve özellik yelpazesine önem vermiyor. Ölçülen değerlere dayanarak Kaspersky bu konuda ilk tercih."

 

Kaspersky Tüketici Ürünleri Pazarlama Başkan Yardımcısı Marina Titova şunları söylüyor: “VPN'ler, tüketicilere dijital konumlarını özgürce ayarlama ve çevrimiçi olduklarında kişisel verilerini gizleme imkânı sağlıyor. Oyuncular ve medya içeriği izlemek isteyenler için ara belleğe alma veya gecikme, dijital deneyimde sinir bozucu bir etkiye sahip olabilir. Bu nedenle Kaspersky VPN Secure Connection ürünümüzün müşterilerimiz için güvenlik ve şeffaflık sağlayan düşük gecikme etkisiyle tüketici pazarındaki en hızlı VPN'lerden biri olarak kabul edildiğini görmekten gurur duyuyoruz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

AV-TEST, Kaspersky VPN Secure Connection’ın kesintisiz veri akışı becerisiyle öne çıktığını tespit etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkatip ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin